KÜLASTA TEISE RINGI RIIETE POODI INTERNETIS

Riideesemete korduvkasutusega puutuvad mingil määral kokku kõik. Riideesemete elueakeskkonnasõbralik pikendamine ehk nende laenutamine, edasimüümine, annetamine ja ümbertöötlemine on Eestiski muutumas üha tavapärasemaks. SaadesLeides kauni ihukatte second-hand-poest, võib rahulolu olla suuremgi kui tuttuue, ent kalli riideeseme ostmisel.

Paljudele on mööda rõivapoode käimine üks tänuväärsemaid stressimaandajaid. Ent küllap olete teinekord isegi näinud ka igavlevaid abikaasasid, kes seal melus parema meelega ei oleks. Nemad sooviksid oma riidekappi mugavalt täiendada netipoodides. Suur võib olla mõne inimese üllatus, kuuldes, et netist leiab ka kvaliteetseid uusi ja vähekasutatud riideid, kusjuures neid ei pea kohale tellima sadade või tuhandete kilomeetrite kauguselt.

Riidepood tuleb koju kätte

Kilomaxi külastajad on üle viieteist aasta kasutanud võimalust leida endale ilusaid, hea kvaliteediga ja moekaid riideid, säästes samas raha(rohkem teavet siin – https://e-kilomax.ee/viriesu-apgerbs/apgerbs/bikses.html). Kilomaxi hoolega valitud kaubavalik on suutnud võita kümnete tuhandete ostjate usalduse ja lojaalsuse .

Koroonakriisi jätkudes otsustas pood oma riiete klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus kaubaga saab tutvuda piltide ning kirjelduste abil. Netipoes müüakse tuhandeid erinevaid riideesemeid tuntud brändidelt, nii et tühjade pihkudega ei pea lahkuma keegi.

Nõnda saab vähekasutatud riiete kaupluses riiete valimist kogeda seegi, kes eelistaks oma särgid-püksid välja valida näiteks päevasel ajal kontoris tööst puhates. Koduteel jääb üle vaid saadetis automaadist ära tuua. Muidugi on alati oht, et veebist valitud riideese ei ole päris see, mis pildilt näis, aga sel juhul on võimalik kaup lihtsa vaevaga tagasi saata.

Riided kogu perele

Aeg-ajalt mõne uue riietuseseme ostmine annab sageli piisavalt jõudu, et alustada järgmist päeva värske pilguga ja enesekindlalt. Ettevõte on teinud kõik, et nende pakutavad riided ja jalanõud oleksid ühtmoodi ilusad, moekad ja kvaliteetsed nii naistele kui meestele.

Avades meesteriiete sektsiooni, leiab eest muuhulgas särgid, ülikonnad, kardiganid, teksad, mantlid, spordiriided, aluspesu, pidžaamad, jalatsid ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas kleidid, sviitrid, topid, püksid, seelikud, mantlid, bleiserid, lühikesed püksid, spordiriided, ööriided, rasedusriided, jalatsid ja aksessuaarid. Ühtlasi leiab hulga kvaliteetseid rõivaid poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate usaldusväärseid riideid ja jalanõusid nii meestele kui naistele. Ainult ühe klikiga leiate kõik eripakkumised ja uued täiendused, mis teeb koduse ostlemise veelgi mugavamaks.

Pange tähele, et Kilomaxi puhul ei tähenda mõiste “vähekasutatud riided kindlasti seda, et rõivaste kvaliteet oleks mingil moel kannatada saanud. Enamik tooteid on täiesti uued – selles võib oma silmaga veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *