UUS NETIPOOD UUTELE JA VÄHEKASUTATUD RÕIVASTELE

Kellele poleks sümpaatsed tuttavad, kes on suutnud oma igapäevatarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Omapärased leiud kasutatud rõivaste poodidest ja olemasolevate riiete ümberõmblemine on nende riietusstiili muutnud silmnähtavalt unikaalseks. Vahest olete isegi mõnest second-hand‘ist paar eriti head üllatust oma garderoobi lisanud.

Nii mõnedki meist hindavad võimalust veeta mõni vaba hetk riidekauplustes erinevaid huvitavaid riideid selga proovides. Mõnda teist võivad riidelettide külluslik valik ja külastajad aga väsitada. Seetõttu ostavadki paljud suure osa oma riidekapi sisust mugavalt veebist, kus valik on tõepoolest sadu kordi suurem kui mistahes kaubanduskeskuses. Kas olete aga kunagi netist tellinud kasutatud riideid?

Vähekasutatud riided netipoest

Oma poodidega Tallinnas, Pärnus ja Läti linnades tegutseva Kilomaxi kaupluseid on häid riideid armastavad külastajad hinnanud juba aastaid(vaata siit –https://e-kilomax.ee/viriesu-apgerbs/apgerbs/bikses.html). Lääne-Euroopast valitud kvaliteetne kaup tuleb otse sealsetest rõivaste kogumispunktidest.

Pandeemia kestes soovis kauplus oma tuntud kvaliteediga rõivaste ja aksessuaaride klientidele pakkumiseks avada ka netipoe, kus huvipakkuvate toodetega võib tutvuda fotode ning kirjelduste vahendusel. Netipoes müüakse tuhandeid erinevaid riideesemeid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade pihkudega ei jää keegi.

Sel moel saab vähekasutatud riiete kaupluses riiete valimist kogeda ka see, kes eelistaks oma särgid-püksid välja valida näiteks parasjagu kontoris tööst puhates. Koduteel jääb üle vaid pakk automaadist ära tuua. Eks on alati oht, et netist ostetud riideese ei ole päris see, mis pildilt näis, aga sel juhul on võimalik kaup lihtsa vaevaga tagasi saata.

Harilikule riidepoele alla ei vannu

Uus meeste- ja naisteriiete e-pood on mõeldud kõigile, kes peavad oluliseks head väljanägemist ja kvaliteeti – valikus on tuntud tootjate eksklusiivsed riided ja jalatsid, mis muudavad omaniku igas olukorras enesekindlamaks.

Avades kodulehel meesteriiete menüü, leiab valikust muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, bleiserid, kardiganid, teksapüksid, joped, spordiriided, lühikesed püksid, pidžaamad, tossud ja aksessuaarid. Naisteriiete valikust leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, topid, teksad, seelikud, mantlid, ülikonnad, lühikesed püksid, spordirõivad, aluspesu, kombinesoonid, jalanõud ja aksessuaarid. Ühtlasi leiab suure valiku vajalikke rõivaid poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Arvatavasti saate Kilomaxi veebipoega igati headeks sõpradeks, kui otsite kauakestvaid rõivaid või jalatseid, olgu siis täiskasvanutele või lastele. Lehte tasub külastada suhteliselt sageli, et näha viimaseid allahindluseid ja uusimaid tooteid.

Pidage meeles, et Kilomaxis ei tähenda “kasutatud riided” kunagi seda, et riiete kvaliteet oleks kuidagi kehv. Enamik müüdavaid tooteid ongi täiesti uued – selles võib veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *