ŠOPPA HEAS VÄHEKASUTATUD RIIETE POES OMA TUBASEL DIIVANIL

Riiete taaskasutusega puutuvadteatud määral kokku kõik. Riiete kasutusaja säästlik pikendamine ehk riiete laenutamine, müümine, äraandmine ja ümbertöötlemine on Eestiski muutumas järjest tavapärasemaks. Soetades meeldiva riideeseme justnimelt second-hand-poest, on rõõm küllap suuremgi kui tuttuue, ent kalli ihuvarju ostmisel.

Paljudele on mööda rõivapoode kolamine üks tänuväärsemaid stressimaandajaid. Ent küllap olete teinekord märganud ka nukraid šoppajate kaaslasi, kes seal melus heameelega ei viibiks. Nemad sooviksid oma garderoobi mugavalt täiendada netipoodides. Suur on mõne inimese imestus, kuuldes, et veebist võib leida ka väga kvaliteetseid uusi ja vähekasutatud riideid, kusjuures neid ei pea tellima sadade või tuhandete kilomeetrite kauguselt.

Lisateavet leiate siit – https://www.e-kilomax.lv/et/333-pueksid!

Riidepood netis

Uusi ja vähekasutatud riideid müüva Kilomaxi kliendid on üle viieteist aasta hinnanud võimalust osta kauneid, vastupidavaid ja stiilseid riideid, hoides samas kokku raha. Kilomaxi hoolega välja nopitud sortiment on suutnud võita kümnete tuhandete ostjate tunnustuse ja lojaalsuse .

Alates koroonakriisi teisest lainest pakub meeldivat veebipõhist ostlemiskogemust oma vähekasutatud riietele ka Kilomax. Netipoes ootavad uusi omanikke unikaalsed leiud, lugematud brändid ning ootamatult lai valik suuruseid.

Sel moel saab vähekasutatud riiete kaupluses riiete valimist kogeda seegi, kes eelistaks oma särgid-püksid välja valida näiteks parasjagu kontoris netis surfates. Koduteel jääb üle vaid pakk automaadist ära tuua. Muidugi on alati oht, et veebist valitud riideese ei ole päris see, mis pildilt näis, aga sel juhul on võimalik kaup lihtsa vaevaga tagastada.

Meestele, naistele ja lastele

Uus meeste- ja naisteriiete netipood on mõeldud neile, kes peavad oluliseks head väljanägemist ja suurepärast kvaliteeti – valikust leiab nimekate brändide eksklusiivsed riided ja jalatsid, mis muudavad nende kandja igas olukorras enesekindlamaks.

Avades kodulehel meesteriiete sektsiooni, leiab eest muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, bleiserid, sviitrid, teksapüksid, joped, spordiriided, aluspesu, ujumisriided, jalatsid ja aksessuaarid. Naisteriiete valikust leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, pluusid, püksid, retuusid, joped, ülikonnad, capri püksid, spordiriided, ööriided, ujumisriided, jalanõud ja aksessuaarid. Ühtlasi leiab hulga vajalikke rõivaid poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Võite saada Kilomaxi veebipoega igati headeks sõpradeks, kui otsite usaldusväärseid riideid või jalatseid, olgu siis naistele, meestele või lastele. E-poodi tasub avada suhteliselt sageli, et näha uusimaid sooduseid ja kõige uuemaid kaupu.

Pidage meeles, et Kilomaxi puhul ei tähenda “vähekasutatud riided kunagi seda, et riiete kvaliteet oleks kuidagi kehv. Enamik müüdavaid tooteid ongi täiesti uued – selles võib ise veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *