HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA PARIMA TRENNIVARUSTUSE

Säti ennast valmis – kaasahaarav aeg on taas algamas! Tule ja vaata, milliste toodetega üllatab Sind hokipood sel hooajal. Kahtlemata oleme varustuse valiku mõttes riigis esikohal. Soovime oma ostjatele pakkuda ainult usaldusväärset kaubavalikut. Hokihooaja alguse puhul on kaupluses ka sooduspakkumisi – ära maga neid maha!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad varustuse kvaliteedi. Veebipoe kaupade seas on uisud, kepid, rõivad ja lisatarvikud – kõik, mida hokimänguks vajad. Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/hoki-rulluiskudel/inline-tarvikud/laagrid

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende lisatarvikud. Otsingufiltri abil saad valida vajalikke omadusi ning vaata, mida me pakume. Kui sooviksid rohkem infot selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Osta endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused.  Jäähoki uisud leiad eraldi rubriigi all. Otsingufiltri abil on võimalik varieerida uiskude kvaliteediga ning soetada just see kõige sobilikum. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on põhiline, et need oleks korralikud ja vastupidavad.  E-poes leiad samuti kõikvõimalikud tarvikud, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Riietuse lehe all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Suvise tootevaliku all on ka nokamütsid.  Mütsid on pesapalli tüüpi. Kodulehe filtri abil saad valida nii suuruse, värvi kui ka kaubamärgi järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse tootegrupi alla.  Valik on jällegi lai, kuid kõik hokitooted on ainult usaldusväärsetelt koostööpartneritelt. Leia korralikud ja hingavad hokisärgid trenni tegemiseks või laheda joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda vabal ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga kurnav spordiala, siis on tähtis, et varustus oleks väga kvaliteetne.  Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Vajadusel nõustame ka parima hokivarustuse leidmisel.  Teame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Lisaks on meil alati valikus ka kõige popimad tooted.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *