PARIMA KAUBAVALIKUGA HOKIPOOD

Ole valmis – sündmusterohke hooaeg on jälle algamas! Meie hokipood palub kõiki huvilisi tooteid vaatama. Loomulikult oleme kaupade valiku mõttes kõige paremini varustatud. Tahame headele klientidele pakkuda vaid usaldusväärset tootevalikut. Hooaja alguse puhul on poes ka häid pakkumisi – ära maga neid maha!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Tootevalikus on päris suur valik hokivarustust vaid professionaalsetelt kaubamärkidelt. Kaupluse varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, rõivad ja lisatarvikud – kõik, mida hokimänguks vajad. Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie e-kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kotid

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid igale vanusele. Otsingufiltri abil vali vajalikud omadused ning näed vastavat tootevalikut. Kui tahaksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Sisene meie e-poodi ja ehk oled laheda hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on päris laias valikus ja mitmesuguste detailidega.   Jäähoki uisud asuvad kategooria all. Otsingufiltri abil saad mängida uiskude kvaliteediga ning valida just see kõige sobivam. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja seetõttu on põhiline, et uisud oleks kvaliteetsed ja vastupidavad.  E-poes leiad ka igasugused tarvikud, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub nii suvist kui talvist riietust. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie sportlaste hulgas. Tootevalikusse olema juurde pannud kõik lahedamad firmad, seega mütsid on väga kenad. Kodulehe filtri abil saad teha valiku nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Teine popp riietusese on hokisärgid. Kaubavalik on samuti lai, aga kõik hokitooted on ainult parimatelt koostööpartneritelt. Avasta korralikud ning niiskuskaitsega särgid trennides käimiseks või vahva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida selga panna vabal ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev meeskonnasport, siis on oluline, et hokivarustus oleks eriti kvaliteetne.  Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Abistame sind nõuga, et lihtsustada ostlemist. Teame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Pluss püüame valikusse lisada ka kõige populaarsemad kaubad.

Uus hooaeg – uus varustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *