SUURIMA VALIKUGA HOKIPOOD

On õige aeg ette valmistada lähenevaks hoki sessooniks. Meie hokipood ootab uusi ja vanu kliente uudistama. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba pikki aastaid. Näeme vaeva selle nimel, et meie kaupluse valikus oleks alati ainult kvaliteetseim ja tänapäevaseim varustus. Kaupluses on tõeliselt haruldane valik erinevaid kaupasid – sisene veebikeskkonda ja tutvu kohe!

TURVALINE VARUSTUS

 

Valikus on päris suur valik hokivarustust ainult tuntud firmadelt. Kaupluse varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, rõivad ja tarvikud – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie internetikaupluses müügil.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/tarvikud

 

HOKIKEPID

 

Erimõõtudes hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende lisatarvikud. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Soeta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Meie esinduskaupluse valikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on üsna laias valikus ja mitmesuguste omadustega.  Jäähoki uisud on mõeldud nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud ainuüksi tüdrukutele.  Uisutajale peavad uisud olema kvaliteetsed, et tagada häid tulemusi ning mugavusetunnet. Pealegi on võimalik kaasa soetada samuti laias valikus mitmesuguseid, sh pudelid, teemandid ja needid.

 

RIIETUS

 

Eriliselt moodsad riided talviseks ja suviseks ajaks. Suvise valiku all on lisaks nokamütsid.  Mütsid on pesapalli tüüpi. Otsingufiltri abil saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Teine kuum toode on hokisärgid. Tootevalik on samuti lai, kuid kõik hokitooted on ainult usaldusväärsetelt koostööpartneritelt. Leia kvaliteetsed ning kerged spordisärgid trenni tegemiseks või vahva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda muul ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, teame täpselt kui tähtis on varustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Kui vaja nõustame ka sobiva varustuse leidmisel.  Mõistame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on arvukalt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Lisaks on meil alati valikus ka kõige uuemad asjad.

Uus hooaeg – uus hokivarustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *