SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON SULAMAS

Tõenäoliselt pole tavaline kodanik mõtisklenud selle üle, missuguseid on variatsioone nüüdisajal fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning veel palju muud!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga päikeseline ning loodetavasti seiklusi täis. Siis on kindlasti ka kogunenud toredaid pilte! Fotode trükkimine meie esinduses on kasulikum kui mujal.  Pealegi pakume võimalust mugavalt internetikeskkonnas luua ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Sellist raamatut on hiljem ikka väga meeldiv vaadata! Fotoalbum ning fotoraamat on ka suurepärane kink näiteks emale. Teine võimalus on luua kalender – saad ise välja valida millised pildid, millise kuu alla lisad ja samuti märgistada ka kõikide asjaosaliste sünnikuupäevad.  Ja kindlasti on kalendrid kinkimiseks ideaalsed- https://www.picturehappy.ee.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on tähtsaks saanud mõni pilt, mida tahaksid imetleda vahepidamata, siis telli seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest ägedast kangelasest – sest kui tapeet meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii kiiresti! Kui aga Sa ei taha tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik soetada ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend on kaunis disanielement ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõprade seltskondade ja töökaaslaste seas.  Telli ainulaadsed t-särgid oma seltskonnale – nii leiate kergemini üksteist rahvarohkel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainus teenus, mida meilt tellida saab. Näiteks võime trükkida Sinu oma kujundatud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see algselt tunduda võib – küsi meilt nõu ja me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erisuuruses ja ka erisugustest materjalidest.  Kleebised on võimalik kleepida peaaegu igale pinnale kuid väga tähtis on see enne valmis mõelda, millisel täpsemini soovid neid kasutada ja tellida need samuti siis sobilikust materjalist. Samuti on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja odav nende jaoks, kes tahavad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *