SUVEHOOAEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON ALL

Tõenäoliselt ei ole tavaline inimene mõelnud, milliseid on variante tänapäeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja veel palju muud!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sel suvekuudel on olnud mõnevõrra lahedamad seiklused? Kui on toredad olukorrad, siis on ka hulganisti ilusaid hetki mida jäädvustada.  Fotode trükkimine meie esinduses on odavam kui mujal.  Lisaks pakume võimalust eriti mugavalt veebikeskkonnas luua ka vahva fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii on tore pärast vaadata, kui palav suvi oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga armas kingiidee oma lähedastele. Samuti on võimalus kokku panna kalender – saad ise valida millised pildid, millisesse kuusse lisad ja samuti märgistada ka kõikide lähedaste tähtpäevad.  Kalendrid on lisaks vahva kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti sõbrale.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seina kauni ning enda jaoks olulise foto. Näiteks, on võimalik fototapeedile printida pildi endale armsast kohast – kodukant või lihtsalt kaunis pilt loodusest, või ka foto enda armsatest – kas siis lemmikloomast või oma perekonnaliikmetest. Väiksem, kuid samamoodi efektne asendusvariant fototapeedile on foto lõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend lisab natuke stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Kui enne oli trükk riietele pigem aktuaalsem vaid sportlaste seas, siis praeguseks teevad seda kõik kes tahavad, et miski seljas neid seoks. Disaini ainulaadsed t-särgid oma sõpradele – nii leiate kergemini kõik suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole kaugeltki ainus teenus, mida meilt tellida saab. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult kiire protsess, kui disain ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ning erinevast materjalist. Kleebised on mugavad, kui tahad oma firmat reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Lisaks on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on ülikiire ja odav nendele, kes tahavad oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *