KUUM HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Arvatavasti pole tavainimene mõelnud, kui palju on võimalusi tänasel päeval fotode trükkimiseks. Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja lisaks veel palju võimalusi!
IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER
Käesolev suvi on olnud väga päikeseline ning arvatavasti seiklusi täis. Siis on tõenäoliselt ka kogunenud ilusaid pilte! Fotode trükkimine meie esinduses on kasulikum kui kunagi varem. Pealegi pakume võimalust eriti mugavalt e-keskkonnas teha ka tore fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Sellist raamatut on pärast ikka väga meeldiv vaadata! Fotoalbum ja fotoraamat on samuti ideaalne kingiidee näiteks vanaemale. Veel üks võimalus on luua kalender – saad ise välja valida missugused pildid, mis kuusse lisad ja lisaks äramärkida ka kõikide lähedaste sünnipäevad. Ja kindlasti on kalendrid kabinetti vajalikud-https://www.picturehappy.ee.

KODU HUBASEMAKS – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND
Kui Sulle on oluliseks muutunud mõni hetk, mida tahad vaadata iga päev, siis osta seinale fototapeet. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, pilti iseendast või lähedastest, koduloomadest või mõnest ägedast filmikangelasest – sest kui foto meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii pea! Kui aga ei ole soovi tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik soetada ka fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on kaunis element seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE
T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina populaarsemaks. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõpruskondade ja firmade seas. Miks mitte luua lahedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ning minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST
Meie ettevõttest on pealegi võimalik tellida ka erisuguseid muid tooteid, mida igal firmal vaja võiks minna. Näiteks saame trükkida Sinu oma disainitud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on väga päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on välja mõeldud. Lisaks saab tellida ka seinakleebised, millele on prinditud on kas firma logo või muu info. Kleebised on käepärased, kui soovid oma ettevõtet reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Kui aga oled õpilane, siis mõistad hästi, kuidas parimad mõtted ilmuvad kõige viimasel hetkel. Seetõttu on köitmine meil kiire ja mugav protsess!
Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *