Tüüpilised vead Blackjackis

Blackjack on üks populaarsemaid kasiinomänge. Peamine populaarsuse põhjus on selles, et oskuslik mängija suudab selles mängus maja eelise nulli viia või isegi enda kasuks pöörata. Samas suurendab iga pisemgi viga seda eelist taas mõne protsendipunkti võrra. Seepärast on kasulik teada, missugused on need tüüpvead, mida Blackjacki mängides tehakse, ja kuidas tüüpvigu vältida.

21 punkti jahtimine

Kuigi 21 on Blackjackis võitmatu skoor, pole ainult selle punktisumma jahtimisele keskendumine kuigi mõistlik strateegia. Vaid 21 punkti püüdmisele keskendudes võid kaotada palju aega ja raha. Palju olulisem kui 21 punkti saamine, on võita igas jaotuses diilerit.

Blackjacki baasstrateegia eiramine

Teine väga levinud viga on see, et mängijad alustavad kiirustades mängimis ja ei taha või ei viitsi eelnevalt pühendada aega sellele, et Blackjacki baasstrateegia endale selgeks teha. Seda viga tegevad mängijad ei teadvusta endale, et Blackjacki strateegia selgeks õppimise ja rakendamisega suudavad nad kasiino eelist oluliselt vähendada. Võib tunduda uskumatu, aga juba algelise Blackjacki strateegia korrektse rakendamisega on võimalik kasiino eelis vähendada vaid 0,5 protsendini.

https://kasiino.com/bingo-boonused-ja-juhised/

Mängueelarvele mittevastava panuse tegemine

Kõik mängijad mõistavad, et Blackjackis saab suurelt võita vaid suurelt panustades. Samas on fakt ka see, et tehes panuseid, mis Sinu mängueelarvet arvestades liiga hiiglaslikud on, kihutad kiiresti pankroti suunas. Näiteks, kui Su mängueelarve on 200 eurot, pole 30-euroste panustega mängimine väga hea mõte. Üldlevinud soovitus on valida panuse suurus nii, et Sinu mängueelarvega saaks teha vähemalt 20 panust. Ka liiga väike panus pole hea mõte, sest sel juhul ei pruugi mängija suhtuda mängu piisavalt tõsiselt ja võib hakata võtma ebamõistlikke riske.

Mängijavaenulike reeglitega laua valimine

Paljud Blackjacki sõbrad eeldavad ekslikult, et kõik Blackjacki lauad on ühesuguse võiduvõimalusega ja ühesuguste reeglitega. Samas on kaks olulist reeglit, mis Blackjacki laudades sageli erinevad ja mida võiks tähele panna – eelistada tasuks laudu, kus Blackjacki eest tehakse 3:2 väljamakse, mitte neid, kus väljamakse suurus on 6:5. See esmapilgul pisike nüanss, vähendab maja eelist koguni 1,4 % võrra. Samuti tasub tähele panna seda, kuidas peab diiler käituma „pehme“ 17 korral. Mängijale on kasulikum, kui diiler peab selles olukorras seisma.

Kümnete splittimine

Teoreetilisel tasandil võib kümnete splittimine esmapilgul hea mõte tunduda, sest nii saad kaks suurepärast alguskätt. Samas annavad kaks käesolevat kümmet Sulle aga niigi kõigist Blackjacki võimalikest mängukätest paremuselt teise kombinatsiooni. Seetõttu mõtle enne splittimist sellele, et Sul on niigi juba suurepärased šansid mänguvooru võitmiseks ja jäta see liigutus tegemata.

Eesti online kasiinodest on kõige lauamängusõbralikum TonyBet, kus live kasiino mängijaid ootab lausa eraldi tervitusboonus. Kui aga soovid ka teiste kasiinode võimalusi uurida, suundu saidile kasiino.com ja tutvu kõigi Eesti online kasiinode Blackjacki mänguvõimalustega.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *