Talleta oma mälestused ning telli üks vahva kalender.

Miks mitte anda kalender lastelaste mälestustega oma vanaisale? Teine nutikas lahendus on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele samuti vahvad mälestused kirja panna.   Vali endale vastavas mõõdus kalender köögi- või kontoriseinale. Leiad kindlalt enda jaoks vajaliku!

Müügihitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte panna enda lemmik pilt seina peale, et seda iga päev jumaldada? Seinakleebised on täiesti loomulik lahendus ühevärvilisele seinale. Muuhulgas on valikus kleebised ka autodele ja ka teistele esemetele, mida saad ka ise arendada.

Kui oled õpilane, siis on köitmine ilmselt Sulle tuttav teema. Parima hinnaga lõputöö köitmine meie juures! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu allahindlusega. Kui aga Sinul veel puudub enda visiitkaart siis praegu on hea võimalus kaardi loomiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud vabalt valitud pilt. Foto võid valida ise ning selle seina riputada. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, kinkekarbid, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *