Talleta enda mälestused ning tee üks vahva kalender.

Miks mitte anda kalender pere fotodega oma vanaemale? Ka fotoraamat on armas kink – saaksid iga pildi juurde kirja panna tabav lause, et fotomälestus ehedam oleks.   Soeta enda jaoks valitud mõõdus kalender köögi- või kontoriseinale. Tootevalik on suur, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul kampaaniahinnaga!

Kas Sa juba oled teadlik, et fototapeet on uuesti popp? Miks mitte asetada läbi aegade lemmik pilt seina peale, et seda iga päev jumaldada? Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis näiteks seinakleebised muudaksid seina huvitavamaks.  Kujunda ise endale kleebised meie veebilehel!

Kvaliteetne magistritöö köitmine on viimane, kuid vägagi oluline osa töö valmimisel. Ära riski enda diplomitööga ning tee köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on hetkel allahindlusega. Kui aga Sul veel puudub enda visiitkaart siis täna on kõige parem aeg selle muretsemiseks- Picturehappy.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Foto võid välja valida ise ning selle seinale panna. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *