Jäädvusta enda sündmused ning telli üks lõbus kalender.

Kalender sobib ideaalselt ka kingituseks – isal oleks kindlalt hea meel kauni kalendri üle. Veel üks hea mõte on fotoraamat, kuhu saad lisaks fotodele mõned vahvad mõtted kirja panna.  Veebikauplus tootevalikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erisuuruses. Leiad kindlasti endale vajaliku!

Müügihitt on algaval aastal fototapeet!  Miks mitte asetada oma armsaim pilt seinale, et seda iga päev imetleda? Seinakleebised on täiesti loomulik täiendus ühevärvilisele seinale. Disaini ise sobivad kleebised meie veebilehel!

Heakvaliteediline bakalaureuse töö köitmine on kõige viimane, kuid eriti tähtis osa diplomitöö valmimisel. Soodsa hinnaga lõputöö köitmine vaid meie e-poes! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu soodushinnaga. Kui aga Sinul siiani puudub oma visiitkaart siis täna on kõige parem aeg kaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on kangas, millele on prinditud vabalt valitud pilt. Foto saad valida ise ning selle seina riputada. Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, fotokalendrid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *