Kalender kaunite mälestustega mööduvast aastast.

Miks mitte kinkida kalender lastelaste fotodega armsale emale? Samuti fotoraamat on tore meene – saad iga pildi alla kirja panna mõni jutuke, et fotomälestus ehedam oleks.  Veebikauplus valikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erisuuruses. Leiad kindlasti omale vajaliku!

Kas Sa juba oled kuulnud, et fototapeet on uuesti popp? Sul on võimalik printida fototapeediks foto endast, lemmikloomast või autost. Seinakleebised on aga hea lahendus ühte tooni seinale. Lisaks on valikus kleebised ka firmaautodele ja teist sorti masinatele, mida saaksid täitsa ise kujundada.

Heakvaliteediline bakalaureuse töö köitmine on viimne, kuid väga tähtis samm diplomitöö valmimisprotsessis. Ära riski oma diplomitööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Disaini uus visiitkaart – meie töötajad aitavad Sind vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on suurepärane viis, kuidas toale iseloomu lisada. Pildi saab valida ise ning selle seinale riputada. Fotolõuend näeb välja nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, fotokalendrid, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *