Jäädvusta oma sündmused ning loo üks lõbus kalender.

Kalender sobib perfektselt ka kinkimiseks – emal oleks kindlasti rõõmus meel isikliku kalendri üle. Ka fotoraamat on tore kink – saad iga pildi juurde lisada tabav lause, et fotomälestus meeldejäävam oleks.  Meie tootevalikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid eridisainiga. Leiad kindlalt omale vajaliku!

Tõeline hitt on algaval aastal fototapeet!  Miks mitte panna oma kõige armsam pilt seinale, et seda päevast päeva vaadata? Kui aga see tundub Sinu jaoks liig, siis nt seinakleebised muudavad toa huvitavamaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebikeskkonas!

Korralik lõputöö köitmine on viimane, kuid vägagi tähtis osa töö protsessis. Hea hinnaga lõputöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga. Kui aga Sinul siiani puudub enda visiitkaart siis praegu on parim hetk kaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on ideaalne viis, kuidas ruumile iseloomu lisada. Pildi saad valida ise ning selle seinale riputada.

Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *