Salvesta enda hetked ning loo üks kaunis kalender

Kalender sobib ideaalselt samuti kinkimiseks – vanaemal oleks kindlalt rõõm kauni kalendri üle. Samuti fotoraamat on armas meene – võimalik on iga pildi kõrvale lisada tabav lause, et mälestus värvikam oleks.   Vali enda jaoks valitud mõõdus kalender koju. Leiad kindla peale omale sobiva!

Kas Sina juba oled teadlik, et fototapeet on uuesti populaarne? Miks mitte asetada enda armsaim pilt seina peale, et seda iga päev imetleda? Seinakleebised on väga ideaalne lahendus värvitud seintele. Muuhulgas on valikus kleebised ka firmaautodele ja muudele masinatele, mida saab vajadusel ise välja mõelda.

Kui oled tudeng, siis on köitmine kindlasti Sinu jaoks aktuaalne. Ära riski enda tööga ning tee köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Tee uus visiitkaart – meie nõustajad on abik Sinule vajadusel oma ideedega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riidest materjal, millele on prinditud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, kingikviitrid köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *